One ⅛  for $15 or One ¼ for $25 (3.5g Prepacks only)

One ½ Oz for $45 or One Full Oz for $75 (14g Prepacks only)

(Applies only to select in-House pre packaged units, Excludes Tiered units (Better, Best), cannot be combined with any other special or discount, WSL, selection may vary between locations, See store for more details)